RNX038300MJNLB
MFR.Part #
RNX038300MJNLB
JLCPCB Part #
C1446700
Description
-55℃~+150℃ 1W 300MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS