RNX0382M40JNR7
MFR.Part #
RNX0382M40JNR7
JLCPCB Part #
C1818789
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4MΩ Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS