RNX0382M40FKWF
MFR.Part #
RNX0382M40FKWF
JLCPCB Part #
C1820054
Description
-55℃~+150℃ 1W 2.4MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS