RNX03820M0FNR8
MFR.Part #
RNX03820M0FNR8
JLCPCB Part #
C1823008
Description
-55℃~+150℃ 1W 20MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS