RNX03820M0FHLB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX03820M0FHLB
JLCPCB Part #
C1443529
Package
Plugin,D3.6xL10.7mm
Description
-55℃~+150℃ 1W 20MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS