RNX0381M50FKR6
MFR.Part #
RNX0381M50FKR6
JLCPCB Part #
C1817170
Description
-55℃~+150℃ 1.5MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS