RNX03815K0KNR8
MFR.Part #
RNX03815K0KNR8
JLCPCB Part #
C1816082
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS