RNX038100MKNR6
MFR.Part #
RNX038100MKNR6
JLCPCB Part #
C1818101
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±10% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS