RNX038100MFKR6
MFR.Part #
RNX038100MFKR6
JLCPCB Part #
C1818083
Description
-55℃~+150℃ 100MΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL10.7mm Through Hole Resistors ROHS