RNX02582M0FKR8
MFR.Part #
RNX02582M0FKR8
JLCPCB Part #
C1819732
Description
-55℃~+150℃ 500mW 82MΩ Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS