RNX025487KFNR8
MFR.Part #
RNX025487KFNR8
JLCPCB Part #
C1818663
Description
-55℃~+150℃ 487kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS