RNX0253K20FNLB
MFR.Part #
RNX0253K20FNLB
JLCPCB Part #
C1443194
Description
-55℃~+150℃ 3.2kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS