RNX02535M0FNR6
MFR.Part #
RNX02535M0FNR6
JLCPCB Part #
C1819668
Description
-55℃~+150℃ 35MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS