RNX02533M0JKRC
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX02533M0JKRC
JLCPCB Part #
C1819671
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 33MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS