RNX02533M0GKEL
MFR.Part #
RNX02533M0GKEL
JLCPCB Part #
C1443165
Description
-55℃~+150℃ 33MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS