RNX02530K1FKLB
MFR.Part #
RNX02530K1FKLB
JLCPCB Part #
C1443803
Description
-55℃~+150℃ 30.1kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS