RNX0252M20JNR6
MFR.Part #
RNX0252M20JNR6
JLCPCB Part #
C1819474
Description
-55℃~+150℃ 2.2MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS