RNX0252K20JKR6
MFR.Part #
RNX0252K20JKR6
JLCPCB Part #
C1819161
Description
-55℃~+150℃ 2.2kΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS