RNX02522M0JKR7
MFR.Part #
RNX02522M0JKR7
JLCPCB Part #
C1819215
Description
-55℃~+150℃ 22MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS