RNX02522M0FNWF
MFR.Part #
RNX02522M0FNWF
JLCPCB Part #
C1821886
Description
-55℃~+150℃ 22MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS