RNX02522M0FKEL
MFR.Part #
RNX02522M0FKEL
JLCPCB Part #
C1442197
Description
-55℃~+150℃ 22MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS