RNX02515M0JKR7
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNX02515M0JKR7
JLCPCB Part #
C1819223
Package
Plugin,D3.6xL7.4mm
Description
-55℃~+150℃ 15MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS