RNX02511M1FNEL
MFR.Part #
RNX02511M1FNEL
JLCPCB Part #
C1441813
Description
-55℃~+150℃ 11.1MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS