RNR65K1304FRR64
MFR.Part #
RNR65K1304FRR64
JLCPCB Part #
C3529265
Description
-65℃~+175℃ 1.3MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors