RNR65H2491DRB14
MFR.Part #
RNR65H2491DRB14
JLCPCB Part #
C3482640
Description
-65℃~+175℃ 2.49kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors