RNR65H1910FRB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR65H1910FRB14
JLCPCB Part #
C3515020
Package
Plugin,D4.6xL14.3mm
Description
-65℃~+175℃ 191Ω 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors