RNR65H1404FRB14
MFR.Part #
RNR65H1404FRB14
JLCPCB Part #
C3384271
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors