RNR60K4023FMB14
MFR.Part #
RNR60K4023FMB14
JLCPCB Part #
C1413233
Description
-65℃~+175℃ 250mW 402kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors