RNR60K3013FPB14
MFR.Part #
RNR60K3013FPB14
JLCPCB Part #
C1413252
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 250mW 301kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors