RNR60H6651DSR36
MFR.Part #
RNR60H6651DSR36
JLCPCB Part #
C3444058
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors