RNR60H1001FSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR60H1001FSB14
JLCPCB Part #
C1449261
Package
Plugin,D2.5xL7.1mm
Description
-65℃~+175℃ 1kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors