RNR55K9093FSBSL
MFR.Part #
RNR55K9093FSBSL
JLCPCB Part #
C3446236
Description
-65℃~+175℃ 125mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors