RNR55K8060FRB14
MFR.Part #
RNR55K8060FRB14
JLCPCB Part #
C3550296
Description
-65℃~+175℃ 125mW 806Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors