RNR55K4222FRB14
MFR.Part #
RNR55K4222FRB14
JLCPCB Part #
C1412051
Description
-65℃~+175℃ 125mW 42.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors