RNR55K3161FPB14
MFR.Part #
RNR55K3161FPB14
JLCPCB Part #
C1412806
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.16kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors