RNR55J7503BRRE7
MFR.Part #
RNR55J7503BRRE7
JLCPCB Part #
C3363854
Description
-65℃~+175℃ 125mW 750kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors