RNR55J3651FRB14
MFR.Part #
RNR55J3651FRB14
JLCPCB Part #
C3540749
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors