RNR55J2460BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR55J2460BSB14
JLCPCB Part #
C1459220
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 246Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors