RNR55J2211BSRSL
MFR.Part #
RNR55J2211BSRSL
JLCPCB Part #
C3414179
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.21kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors