RNR55J2101BRRSL
MFR.Part #
RNR55J2101BRRSL
JLCPCB Part #
C1823447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors