RNR55J1300FRB14
MFR.Part #
RNR55J1300FRB14
JLCPCB Part #
C1444447
Description
-65℃~+175℃ 125mW 130Ω Metal Film Resistors ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors