RNR55H6651FRRE5
MFR.Part #
RNR55H6651FRRE5
JLCPCB Part #
C3567091
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors