RNR55H5761FRB14
MFR.Part #
RNR55H5761FRB14
JLCPCB Part #
C1439393
Description
-65℃~+175℃ 125mW 5.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors