RNR55H4990FSRE6
MFR.Part #
RNR55H4990FSRE6
JLCPCB Part #
C1800253
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors