RNR55H4020BRR36
MFR.Part #
RNR55H4020BRR36
JLCPCB Part #
C3371031
Description
-65℃~+175℃ 125mW 402Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors