RNR55H3923FRB14
MFR.Part #
RNR55H3923FRB14
JLCPCB Part #
C1445331
Description
-65℃~+175℃ 125mW 392kΩ Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors