RNR55H3652BRB14
MFR.Part #
RNR55H3652BRB14
JLCPCB Part #
C1457899
Description
-65℃~+175℃ 125mW 36.5kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors