RNR55H3091FRR36
MFR.Part #
RNR55H3091FRR36
JLCPCB Part #
C3452520
Description
-65℃~+175℃ 125mW 3.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors