RNR55H2371FMR36
MFR.Part #
RNR55H2371FMR36
JLCPCB Part #
C3544076
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.37kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors