RNR55H2101FMR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNR55H2101FMR36
JLCPCB Part #
C3422636
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 2.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors